VADI ISTANBUL KİRALIK - HAKKIMIZDA

Serdar Sevinç
Ticari Gayrimenkul Uzmanı

1974 İstanbul – Bakırköy’de doğdum. Öğrenimimi tamamladıktan sonra 1998 yılı itibarıyla, 14 yıl Fujitsu Siemens’te profesyonel iş hayatıma devam ettim.


Uzmanlık alanım ve başarılar elde etmiş olduğum, Ticari ve Endüstriyel Gayrimenkul Danışmanı olarak REMAX’te, 6 yıldır istikrarlı şekilde bu mülklerin satış ve kiralanması işlemlerini gerçekleştiriyorum.

İstikrarlı ve sürdürülebilen başarıyı elde etmemin en büyük sebebi, yıllardır oluşturmuş olduğum alıcı – satıcı veri tabanımdır. Ayrıca bilgi birikimim ve tecrübem le, belirli bir strateji ışığında oluşturduğum pazarlama planımı da uyguluyorum. Satış ve kiralama işlemini hızlı, makul ve doğru fiyatla gerçekleştirmeye özellikle dikkat ediyorum. Bu da beraberinde hızlı şekilde sonucu getiriyor.

RE/MAX Türkiye tarafından düzenlenen, sadece belirli bir ciroya ve satış kiralama sayısına ulaşmış danışmanların katılabildiği, eğitim-sınav süreci sonrası alınabilen Ticari Gayrimenkul Danışmanı Lisansı sahibiyim. Ticari Gayrimenkul Danışmanı ünvanının, dünya standartlarını belirlemiş ve kabul gören CCIM’in TİCARİ GAYRİMENKUL FİNANSAL YATIRIM ANALİZ eğitiminin CI 101 modülünü tamamladım.

Şimdi siz değerli mal sahiplerinin, satılık veya kiralık olan gayrimenkullerinin doğru ve hızlı bir şekilde işleme dönmesi, Siz değerli alıcılarımızın da hızlı ve doğru alışverişi gerçekleştirmesi için buradayım.
Telefon